badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz to bardziej przydatną i docenianą usługą, chcemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy w tym właśnie zakresie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując swoje usługi zarówno postaciom, które posiadają firmy jak oraz klientom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak też pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Ofertę kierujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo określa warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma okazję owocować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, warto zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy też badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy specjalistami, którym możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z pełną propozycją naszej firmy i kontaktu. Fachowcy z opisującej nas firmy oczekują na Państwa zapytania bądź zgłoszenia.