badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz to bardziej przydatną i docenianą usługą, chcemy zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy w tym właśnie zakresie. Na rynku geologicznym działamy już od niesłychanie wielu lat, zdobywając niezbędne doświadczenie, posiadając profesjonalne kwalifikacje oraz proponując usługi najlepszej jakości.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden rodzaj konsumentów - tak rzeczywiście z naszej oferty może skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i oczywiście firmy. Propozycję adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo określa warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana może skutkować niezamiennymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezmiernie prosty sposób zapobiec - wystarczy tylko zrealizować opinię geotechniczną gruntu, jaką możecie Państwo zamówić oczywiście u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana bardzo dokumentnie i fachowo

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jako fachowcy w swoim fachu możemy zapewnić Państwa, iż jesteśmy właściwymi figurami na słusznym miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi profesjonaliści wyczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.