badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej lubiana oraz korzystna, pragniemy opisać Państwu wyspecjalizowaną ofertę opisującej nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak i kontrahentom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak także pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Propozycję adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest niezbędne, albowiem definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma prawo owocować niezamiennymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Ci pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, warto zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w wypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy także badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.

Jako eksperci w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, iż jesteśmy właściwymi figurami na dobrym miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia i zapytania.