badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej przydatną i docenianą usługą, chcemy zaprezentować Państwu ofertę opisującej nas firmy w tym oczywiście aspekcie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak oraz kontrahentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak też pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Propozycję kierujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, bo określa warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana może skutkować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku trudnych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy ekspertami, którym możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zapoznania się z kompletną propozycją należącej do nas firmy oraz kontaktu. Profesjonaliści z należącej do nas firmy oczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.