badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jest dużo usług w dziedzinie budowlanej, jakie są coraz to bardziej doceniane oraz wymagane - jedną z nich jest bezsprzecznie geotechniczne badanie gruntu. Kluczowym elementem takiego badania jest niemniej jednak fakt, aby wykonywały go dobre osoby - aby byli to specjaliści znajdujący się na własnym miejscu, którzy na domiar tego wykorzystują z właściwych narzędzi oraz umieją przystosować je do rzeczowego przypadku. Proponowane przez naszych znawców usługi są przeznaczone do każdego sektora - również do osób prywatnych jak i oczywiście korporacji, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy swoją propozycję również dla osób, jakie pragną wznieść dom jak i tych, którzy planują inwestycje bądź modernizacje obiektów bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder ogromnie pomocny, bo określa on warunki wodne i gruntowe. To działanie potrzebne, którego celem jest sprawdzenie, lub na rzeczowym terenie ma prawo powstać organizowana inwestycja lub zmiany, modernizacje budynku. Niedobre dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania rzetelnego badania gruntu może skutkować istotnymi konsekwencjami, na przykład niezamiennymi oraz poważnymi defektami konstrukcji. W grę wchodzi na przykład pękanie ścian czy zapadanie się fundamentów.

Badania jakie przeprowadzamy są różne, a do ich wykonania użytkujemy jedynie wyspecjalizowane i porządne urządzenia. Eksperci zatrudnieni w opisującej nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, jaki najprzyzwoiciej zdają sobie sprawę z tego jak wykonać swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy następujące urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Wykonujemy badania zagęszczenia podłoża, badania w skomplikowanych warunkach i badania nośności fundamentu. Zapraszamy do kontaktu!