badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa, która jest coraz bardziej doceniana, potrzebna oraz nagminnie także wymagana. Nadrzędnym detalem takiego badania jest jednak fakt, aby wykonywały go należyte osoby - żeby byli to eksperci znajdujący się na swoim miejscu, którzy na dodatek korzystają z słusznych narzędzi i potrafią dobrać je do konkretnego przypadku. Oferowane przez naszych speców usługi są przeznaczone do każdego sektora - również do osób prywatnych jak i oczywiście firm, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy własną propozycję również dla osób, jakie potrzebują wznieść dom jak i tych, jacy planują inwestycje bądź modernizacje obiektów bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie gruntu to proceder niezwykle przydatny, albowiem formułuje on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie potrzebne, jakiego celem jest sprawdzenie, lub na konkretnym obszarze może powstać organizowana inwestycja lub zmiany, modernizacje obiektu. Niewłaściwe dobranie fundamentów z powodu niewykonania wyśmienitego badania gruntu ma prawo owocować istotnymi następstwami, na przykład niezamiennymi oraz istotnymi defektami konstrukcji. W grę wkracza na przykład pękanie ścian lub zapadanie się podłoży.

Badania jakie przeprowadzamy są różnorodne, a do ich wykonania używamy jedynie wyspecjalizowane i poprawne urządzenia. Fachowcy zatrudnieni w opisującej nas firmie to fachowcy z doświadczeniem, jaki najlepiej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy profesjonalne sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

W skład naszej oferty wchodzą rozmaite rodzaje badań, rozpocząwszy od badań zagęszczenia gruntu, poprzez badania nośności podłoża, aż do badań przeprowadzanych w rzeczywiście kłopotliwych warunkach gruntowych. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!