badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa, która jest coraz to bardziej ceniona, korzystna i często także wymagana. Musi być ona jednak przeprowadzona przez speców w własnym fachu, jacy najpoprawniej wiedzą w jaki sposób zbadać i oszacować podłoże i jakich narzędzi do tego użyć. Oferowane przez naszych speców usługi są przeznaczone do każdego sektora - zarówno do osób prywatnych jak oraz naturalnie korporacji, w tym na przykład biur projektowych. Opisywana propozycja obejmuje badania również pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, na przykład tak atrakcyjne ostatnimi czasy konstruowanie domów.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder niesłychanie potrzebny, bowiem formułuje on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie niezbędne, którego celem jest sprawdzenie, lub na konkretnym terenie ma okazję powstać organizowana inwestycja lub zmiany, modernizacje budynku. Niedobre dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania słusznego badania gruntu ma prawo skutkować znacznymi konsekwencjami, na przykład niezamiennymi i istotnymi defektami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie murów czy zapadanie się podłoży.

Badania które przeprowadzamy są rozmaite, a do ich wykonania wykorzystujemy jedynie wyspecjalizowane i porządne urządzenia. Eksperci zatrudnieni w naszej jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, jaki najprawidłowiej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu wykorzystujemy następujące sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Wykonujemy badania zagęszczenia podłoża, badania w skomplikowanych warunkach i badania nośności fundamentu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!