badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jest wiele usług w dziedzinie budowlanej, jakie są coraz to bardziej cenione i wymagane - jedną z nich jest bezsprzecznie geotechniczne badanie gruntu. Kluczowym szczegółem takiego badania jest jednak fakt, aby wykonywały go profesjonalne osoby - żeby byli to profesjonaliści znajdujący się na swoim miejscu, którzy do tego wykorzystują z trafnych narzędzi i potrafią dopasować je do konkretnego wypadku. Proponowane przez naszych profesjonalistów usługi są przeznaczone do każdego sektora - zarówno do osób prywatnych jak oraz bezsprzecznie firm, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy własną propozycję zarówno dla osób, które pragną wznieść dom jak oraz tych, jacy planują inwestycje lub też modernizacje obiektów bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder ogromnie pomocny, bo formułuje on warunki wodne i gruntowe. To działanie niebezużyteczne, którego celem jest sprawdzenie, czy na konkretnym terenie ma prawo powstać planowana inwestycja albo zmiany, modernizacje budynku. Nietrafne dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania godziwego badania gruntu ma prawo owocować poważnymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi i poważnymi defektami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie ścian czy zapadanie się podłoży.

Badania jakie przeprowadzamy są rozmaite, a do ich wykonania stosujemy jedynie wyspecjalizowane oraz profesjonalne urządzenia. Specjaliści zatrudnieni w należącej do nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, jaki najlepiej zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy profesjonalne sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

W skład naszej oferty wchodzą rozmaite rodzaje badań, począwszy od badań zagęszczenia gruntu, przez badania nośności podłoża, aż do badań przeprowadzanych w rzeczywiście ciężkich warunkach gruntowych. Zapraszamy do kontaktu!