badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jest wiele usług w dziedzinie budowlanej, które są coraz to bardziej doceniane oraz wymagane - jedną z nich jest bezsprzecznie geotechniczne badanie gruntu. Głównym detalem takiego badania jest niemniej jednak fakt, aby wykonywały go właściwe osoby - by byli to specjaliści znajdujący się na własnym miejscu, jacy na domiar tego korzystają z dobrych narzędzi i potrafią dobrać je do konkretnego wypadku. Stworzona przez nas firma proponuje Państwu wysokiej jakości, dobre usługi w aspekcie badania gruntu, które przeznaczone są zarówno dla ludzi prywatnych jak oraz dla firm czy biur, w tym biur projektowych. Opisywana propozycja obejmuje badania również pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, na przykład tak legendarne ostatnimi czasy budowanie domów.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder niezwykle przydatny, bowiem określa on warunki wodne i gruntowe. To działanie niebezużyteczne, którego celem jest sprawdzenie, lub na konkretnym obszarze ma prawo powstać planowana inwestycja albo zmiany, modernizacje obiektu. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania właściwego badania gruntu może owocować znacznymi konsekwencjami, na przykład nieodwracalnymi oraz poważnymi uszkodzeniami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie ścian lub zapadanie się podłoży.

Badania jakie przeprowadzamy są przeróżne, a do ich wykonania używamy wyłącznie wyspecjalizowane i należyte urządzenia. Fachowcy zatrudnieni w należącej do nas firmie to fachowcy z doświadczeniem, który najprzyzwoiciej wiedzą jak wykonać swoje zadanie.

Do badania podłoża użytkujemy profesjonalne sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Wykonujemy badania zagęszczenia podłoża, badania w skomplikowanych warunkach oraz badania nośności fundamentu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i kontaktu w razie wątpliwości bądź pytań!