badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie podłoża to usługa, która jest coraz to bardziej doceniana, potrzebna oraz częstokroć również wymagana. Ma obowiązek być ona niemniej jednak przeprowadzona przez profesjonalistów w swoim fachu, którzy najodpowiedniej wiedzą w jaki sposób zbadać i ocenić podłoże oraz jakich narzędzi do tego użyć. Stworzona przez nas firma proponuje Państwu wysokiej jakości, poprawne usługi w aspekcie badania gruntu, jakie przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych jak oraz dla firm czy biur, w tym biur projektowych. W związku z tym kierujemy swoją propozycję zarówno dla osób, jakie chcą wznieść dom jak i tych, którzy planują inwestycje czy też modernizacje obiektów bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder bardzo pomocny, bo definiuje on warunki wodne i gruntowe. To działanie niebezużyteczne, którego celem jest sprawdzenie, lub na konkretnym obszarze ma prawo powstać planowana inwestycja lub zmiany, modernizacje budynku. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania należytego badania gruntu ma okazję skutkować istotnymi następstwami, na przykład niezamiennymi oraz istotnymi defektami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie ścian lub zapadanie się fundamentów.

Badania jakie przeprowadzamy są różnorodne, a do ich wykonania stosujemy wyłącznie wyspecjalizowane oraz poprawne urządzenia. Specjaliści zatrudnieni w należącej do nas firmie to fachowcy z doświadczeniem, który najodpowiedniej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy następujące urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

W skład należącej do nas oferty wchodzą różnorodne rodzaje badań, począwszy od badań zagęszczenia gruntu, przez badania nośności podłoża, aż do badań realizowanych w w rzeczy samej trudnych warunkach gruntowych. Gorąco zapraszamy do kontaktu!