badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie podłoża to profesjonalna usługa, która jest coraz bardziej ceniona, przydatna i częstokroć także wymagana. Ma obowiązek być ona jednak przeprowadzona przez speców w swoim fachu, którzy najpoprawniej zdają sobie sprawę z tego w jaki sposób zbadać oraz oszacować podłoże i jakich narzędzi do tego użyć. Oferowane przez naszych specjalistów usługi są przeznaczone do każdego sektora - również do osób prywatnych jak oraz oczywiście firm, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy własną propozycję również dla osób, jakie potrzebują wznieść dom jak oraz tych, jacy planują inwestycje lub ewentualnie modernizacje budynków bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder niezwykle potrzebny, bowiem definiuje on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie wymagane, jakiego celem jest sprawdzenie, czy na rzeczowym obszarze może powstać organizowana inwestycja albo zmiany, modernizacje budynku. Nieodpowiednie dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania stosownego badania gruntu ma prawo skutkować znacznymi konsekwencjami, na przykład nieodwracalnymi i istotnymi uszkodzeniami konstrukcji. W grę wkracza na przykład pękanie murów czy zapadanie się fundamentów.

Badania które przeprowadzamy są różne, a do ich wykonania używamy jedynie wyspecjalizowane oraz solidne urządzenia. Eksperci zatrudnieni w opisującej nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, który najlepiej zdają sobie sprawę z tego jak wykonać swoje zadanie.

Do badania podłoża użytkujemy profesjonalne urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Realizujemy badania zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach i badania nośności fundamentu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i kontaktu w razie niepewności lub pytań!