badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa, która jest coraz to bardziej lubiana, potrzebna oraz nagminnie także wymagana. Nadrzędnym detalem takiego badania jest niemniej jednak fakt, by wykonywały go właściwe osoby - żeby byli to eksperci znajdujący się na własnym miejscu, którzy na domiar tego wykorzystują z trafnych narzędzi oraz umieją dopasować je do konkretnego przypadku. Proponowane przez naszych profesjonalistów usługi są przeznaczone do każdego sektora - również do osób prywatnych jak oraz bezsprzecznie firm, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy swoją propozycję również dla osób, które chcą wznieść dom jak i tych, którzy planują inwestycje czy też modernizacje budynków bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie gruntu to proceder nadzwyczaj pomocny, albowiem określa on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie niebezużyteczne, którego celem jest sprawdzenie, lub na konkretnym terenie może powstać organizowana inwestycja lub zmiany, modernizacje obiektu. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania właściwego badania gruntu ma prawo skutkować istotnymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi oraz poważnymi uszkodzeniami konstrukcji. W grę wkracza na przykład pękanie ścian czy zapadanie się podłoży.

Badania jakie przeprowadzamy są różne, a do ich wykonania używamy wyłącznie wyspecjalizowane i właściwe urządzenia. Fachowcy zatrudnieni w opisującej nas firmie to fachowcy z doświadczeniem, który najporządniej wiedzą jak wykonać swoje zadanie.

Do badania gruntu użytkujemy profesjonalne sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

W skład należącej do nas oferty wchodzą różne typy badań, począwszy od badań zagęszczenia gruntu, poprzez badania nośności podłoża, aż do badań realizowanych w w rzeczy samej trudnych warunkach gruntowych. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu!