badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa, która jest coraz to bardziej lubiana, potrzebna i nagminnie również wymagana. Koronnym detalem takiego badania jest jednak fakt, by wykonywały go właściwe osoby - by byli to profesjonaliści znajdujący się na swoim miejscu, którzy do tego korzystają z słusznych narzędzi oraz umieją dopasować je do konkretnego wypadku. Proponowane przez naszych znawców usługi są przeznaczone do każdego sektora - zarówno do osób prywatnych jak oraz oczywiście firm, w tym na przykład biur projektowych. Przedstawiana propozycja obejmuje badania zarówno pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, na przykład tak popularne ostatnimi czasy konstruowanie domów.

Geotechniczne badanie gruntu to proceder nadzwyczaj pomocny, bo formułuje on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie wymagane, jakiego celem jest sprawdzenie, czy na rzeczowym terenie ma okazję powstać planowana inwestycja albo zmiany, modernizacje budynku. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania właściwego badania gruntu może owocować istotnymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi i istotnymi defektami konstrukcji. W grę wchodzi na przykład pękanie murów lub zapadanie się podłoży.

Badania które przeprowadzamy są przeróżne, a do ich wykonania stosujemy wyłącznie wyspecjalizowane i należyte urządzenia. Zawodowcy zatrudnieni w opisującej nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, który najpoprawniej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy następujące urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Realizujemy badania zagęszczenia podłoża, badania w trudnych warunkach i badania nośności fundamentu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty oraz kontaktu w razie wątpliwości albo pytań!