badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jest dużo usług w dziedzinie budowlanej, które są coraz to bardziej cenione i wymagane - jedną z nich jest bezsprzecznie geotechniczne badanie gruntu. Musi być ona jednakże przeprowadzona przez fachowców w własnym fachu, jacy najporządniej zdają sobie sprawę z tego w jaki sposób zbadać oraz oszacować podłoże oraz jakich narzędzi do tego użyć. Oferowane przez naszych specjalistów usługi są przeznaczone do każdego sektora - również do osób prywatnych jak oraz bezsprzecznie korporacji, w tym na przykład biur projektowych. W związku z tym kierujemy swoją ofertę również dla osób, jakie potrzebują wznieść dom jak oraz tych, którzy planują inwestycje lub też modernizacje obiektów bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder bardzo przydatny, albowiem definiuje on warunki wodne i gruntowe. To działanie wymagane, którego celem jest sprawdzenie, czy na konkretnym obszarze ma prawo powstać organizowana inwestycja bądź zmiany, modernizacje budynku. Niedobre dobranie fundamentów z powodu niewykonania stosownego badania gruntu ma okazję skutkować znacznymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi i poważnymi defektami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie ścian czy zapadanie się podłoży.

Badania jakie przeprowadzamy są rozmaite, a do ich wykonania wykorzystujemy jedynie wyspecjalizowane i porządne urządzenia. Profesjonaliści zatrudnieni w należącej do nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, jaki najprawidłowiej zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania podłoża wykorzystujemy następujące sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

W skład opisującej nas oferty wchodzą przeróżne rodzaje badań, począwszy od badań zagęszczenia gruntu, poprzez badania nośności podłoża, aż do badań realizowanych w właściwie zawiłych warunkach gruntowych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty oraz kontaktu w razie niepewności albo pytań!