badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa, która jest coraz bardziej doceniana, przydatna i nierzadko również wymagana. Fundamentalnym szczegółem takiego badania jest niemniej jednak fakt, aby wykonywały go dobre osoby - aby byli to profesjonaliści znajdujący się na własnym miejscu, którzy oprócz tego wykorzystują z trafnych narzędzi i umieją dostosować je do rzeczowego wypadku. Nasza jednostka oferuje Państwu wysokiej jakości, profesjonalne usługi w zakresie badania gruntu, które przeznaczone są również dla osób prywatnych jak i dla korporacji czy biur, w tym biur projektowych. W związku z tym kierujemy swoją ofertę zarówno dla osób, jakie chcą wznieść dom jak i tych, jacy planują inwestycje bądź też modernizacje budynków bardziej komercyjne.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder niezmiernie potrzebny, albowiem definiuje on warunki wodne i gruntowe. To działanie wymagane, którego celem jest sprawdzenie, czy na rzeczowym obszarze ma prawo powstać planowana inwestycja bądź zmiany, modernizacje obiektu. Niewłaściwe dobranie fundamentów z powodu niewykonania rzetelnego badania gruntu ma prawo owocować istotnymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi oraz poważnymi defektami konstrukcji. W grę wkracza na przykład pękanie ścian lub zapadanie się podłoży.

Badania które przeprowadzamy są przeróżne, a do ich wykonania użytkujemy jedynie wyspecjalizowane oraz porządne urządzenia. Fachowcy zatrudnieni w naszej firmie to fachowcy z doświadczeniem, który najprzyzwoiciej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu użytkujemy następujące sprzęty:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Wykonujemy badania zagęszczenia gruntu, badania w trudnych warunkach oraz badania nośności fundamentu. Zachęcamy do sprawdzenia całkowitej oferty oraz kontaktu w razie niepewności lub pytań!