badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie podłoża to profesjonalna usługa, która jest coraz bardziej lubiana, przydatna oraz notorycznie także wymagana. Koronnym szczegółem takiego badania jest niemniej jednak fakt, żeby wykonywały go należyte osoby - żeby byli to fachowcy znajdujący się na swoim miejscu, jacy do tego korzystają z właściwych narzędzi oraz umieją dostosować je do rzeczowego przypadku. Proponowane przez naszych znawców usługi są przeznaczone do każdego sektora - zarówno do osób prywatnych jak oraz bezsprzecznie firm, w tym na przykład biur projektowych. Prezentowana propozycja obejmuje badania również pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, na przykład tak legendarne ostatnimi czasy budowanie domów.

Geotechniczne badanie gruntu to proceder niesłychanie pomocny, albowiem określa on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie niebezużyteczne, jakiego celem jest sprawdzenie, czy na konkretnym terenie może powstać organizowana inwestycja bądź zmiany, modernizacje budynku. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania rzetelnego badania gruntu może owocować poważnymi konsekwencjami, na przykład nieodwracalnymi i istotnymi uszkodzeniami konstrukcji. W grę wstępuje na przykład pękanie murów lub zapadanie się fundamentów.

Badania jakie przeprowadzamy są różnorodne, a do ich wykonania użytkujemy jedynie wyspecjalizowane i należyte urządzenia. Specjaliści zatrudnieni w należącej do nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, jaki najprawidłowiej wiedzą jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu używamy następujące urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Wykonujemy badania zagęszczenia podłoża, badania w trudnych warunkach oraz badania nośności podłoża. Zapraszamy do kontaktu!