badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens wyłącznie w przypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z należytymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, które zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej jednostce gospodarczej pracują jedynie eksperci w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje komercyjne. Z nasze oferty może skorzystać właściwie każdy, kto potrzebuje specjalistycznych badań geotechnicznych - może to być zarówno osoba prywatna jak oraz naturalnie firmy, wszystkich bardzo gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to bardzo ważny proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz wodnych. W związku z powyższym, istnieje obszerne niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, które mają powstać na rzeczowym gruncie zostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się niezamienne efekty, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, kompetentnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy przede wszystkim z gigantyczna starannością - to ważne, bo jakość w przypadku tego rodzaju, jak i pewnie wielu innych usług ma główne znaczenie.