badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens wyłącznie w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z trafnymi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W opisującej nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie fachowcy w swoim fachu, jacy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Stworzona przez nas propozycja skierowana jest zatem dla każdego - również dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych albo urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to ogromnie ważny proceder, którego celem jest określenie warunków gruntowych i hydrologicznych. W związku z powyższym, istnieje duże ryzyko, że jeśli fundamenty, które mają powstać na konkretnym gruncie zostaną względem niego nieodpowiednio dobrane, pojawią się nieodwracalne efekty, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszelkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezwykle specjalistycznych, wysokiej jakości, fachowych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania przystępujemy z należytą starannością - jako doświadczeni fachowcy wiemy, jak niezmiernie znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.