badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej firmie pracują jedynie zawodowcy w swoim fachu, którzy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Stworzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle znaczący proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i hydrologicznych. W związku z powyższym, istnieje gigantyczne niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, które mają powstać na konkretnym gruncie zostaną względem niego niedobrze dobrane, pojawią się niezamienne efekty, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszelkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, doświadczonych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania podchodzimy z należytą starannością - jako obeznani fachowcy zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.