badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w wypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z należytymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, które zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W należącej do nas firmie pracują wyłącznie zawodowcy w swoim fachu, jacy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - również dla ludzi prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych czy też urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to ogromnie istotny proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych i hydrologicznych. W związku z powyższym, jest wielkie niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, które mają powstać na praktycznym gruncie zostaną względem niego nieodpowiednio dobrane, pojawią się niezamienne skutki, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu robimy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam przekazywane wykonujemy w głównej mierze z ogromna starannością - to istotne, bowiem jakość w wypadku tego typu, jak oraz zapewne wielu innych usług ma główne znaczenie.