badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w wypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej jednostce gospodarczej pracują wyłącznie fachowcy w swoim fachu, którzy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Stworzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - również dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur inżynieryjnych albo urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niesłychanie znaczący proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz hydrologicznych. Jeśli okaże się, że podłoża pozostały dobrane w nieodpowiedni sposób, ma prawo stwarzać to duże niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, jakie w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezwykle specjalistycznych, wysokiej jakości, doświadczonych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością - jako profesjonalni fachowcy wiemy, jak niezwykle znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.