badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z dobrymi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, które zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W opisującej nas firmie pracują wyłącznie eksperci w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje komercyjne. Nasza propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak oraz korporacji czy biur inżynieryjnych czy też urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to bardzo ważny proceder, którego celem jest określenie warunków gruntowych i hydrologicznych. Jeżeli okaże się, że podłoża pozostały dobrane w niedostateczny sposób, ma okazję stwarzać to wielkie niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem wybitnie specjalistycznych, wysokiej jakości, profesjonalnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania przystępujemy z należytą starannością - jako profesjonalni fachowcy wiemy, jak bardzo ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.