badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej korzystna, wolno oznajmić, że niebezużyteczna, jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez fachowców w swojej dziedzinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i potrzebne ku temu urządzenia. W opisującej nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie eksperci w swoim fachu, którzy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje komercyjne. Nasza propozycja skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych czy też urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezmiernie istotny proceder, jakiego celem jest określenie warunków gruntowych oraz wodnych. W związku z powyższym, jest wielkie niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, które mają powstać na konkretnym gruncie zostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się nieodwracalne skutki, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania przystępujemy z należytą dokładnością - jako obeznani fachowcy wiemy, jak nadzwyczaj znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.