badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej przydatna, wolno oznajmić, że niezbędna, jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez zawodowców w swojej dziedzinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz niezbędne ku temu urządzenia. W naszej jednostce gospodarczej pracują jedynie zawodowcy w swoim fachu, którzy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest wobec tego dla każdego - również dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych albo urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niesłychanie ważny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i hydrologicznych. Jeśli okaże się, że podłoża zostały dobrane w nieodpowiedni sposób, może stwarzać to wielkie niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, jakie w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Wszelkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, doświadczonych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania podchodzimy z należytą starannością - jako profesjonalni fachowcy wiemy, jak bardzo ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.