badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens tylko w wypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W naszej jednostce gospodarczej pracują jedynie eksperci w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak i korporacji czy biur inżynieryjnych bądź urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle znaczący proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz wodnych. W związku z powyższym, istnieje ogromne ryzyko, że jeśli fundamenty, które mają powstać na praktycznym gruncie pozostaną względem niego nietrafnie dobrane, pojawią się nieodwracalne efekty, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy wsparciu specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania przystępujemy z należytą dokładnością - jako obeznani fachowcy zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezmiernie znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.