badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej potrzebna, można ogłosić, że niezbędna, niemniej jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez fachowców w swojej dziedzinie i osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz potrzebne ku temu urządzenia. W należącej do nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie specjaliści w swoim fachu, jacy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Z nasze oferty ma okazję skorzystać właściwie każdy, kto potrzebuje specjalistycznych badań geotechnicznych - może to być zarówno figura prywatna jak oraz naturalnie firmy, wszystkich niezmiernie gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to niesłychanie istotny proceder, jakiego celem jest określenie warunków gruntowych i wodnych. Jeśli okaże się, że podłoża pozostały dobrane w nieodpowiedni sposób, może stwarzać to gigantyczne niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych defektów, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem bardzo specjalistycznych, wysokiej jakości, kompetentnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania przystępujemy z należytą starannością - jako doświadczeni fachowcy wiemy, jak bardzo ważna jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.