badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens tylko w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z stosownymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, jakie zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W naszej firmie pracują wyłącznie fachowcy w swoim fachu, jacy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak i firm czy biur inżynieryjnych bądź urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niesłychanie znaczący proceder, którego celem jest określenie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeżeli okaże się, że podłoża pozostały dobrane w nieodpowiedni sposób, ma okazję stwarzać to ogromne niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, które w rezultacie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało warto zamówić opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania podchodzimy z należytą starannością - jako obeznani fachowcy wiemy, jak bardzo ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.