badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa coraz to bardziej korzystna, można oznajmić, że niebezużyteczna, niemniej jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez fachowców w swojej dyscyplinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz niebezużyteczne ku temu urządzenia. W należącej do nas firmie pracują jedynie eksperci w swoim fachu, którzy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje komercyjne. Z nasze oferty może skorzystać właściwie każdy, kto pragnie specjalistycznych badań geotechnicznych - ma prawo to być również osoba prywatna jak oraz oczywiście firmy, wszystkich niezwykle gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle ważny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeżeli okaże się, że podłoża zostały dobrane w niedostateczny sposób, ma prawo stwarzać to kolosalne ryzyko pojawiania się nieodwracalnych defektów, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało warto zamówić opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z ogromna starannością - to ważne, bowiem jakość w przypadku tego rodzaju, jak i zapewne wielu innych usług ma kluczowe znaczenie.