badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej przydatna, można ogłosić, że niezbędna, niemniej jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez speców w swojej dziedzinie i osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz potrzebne ku temu urządzenia. W należącej do nas firmie pracują wyłącznie eksperci w swoim fachu, jacy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Stworzona przez nas propozycja skierowana jest zatem dla każdego - również dla ludzi prywatnych jak i firm czy biur projektowych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle znaczący proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i hydrologicznych. W związku z powyższym, jest duże niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, jakie mają powstać na praktycznym gruncie pozostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się nieodwracalne skutki, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam przekazywane wykonujemy przede wszystkim z ogromna starannością - to istotne, albowiem jakość w przypadku tego rodzaju, jak oraz pewnie wielu innych usług ma newralgiczne znaczenie.