badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo oczywiście na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, ponieważ trafiliście najporządniej jak tylko było to możliwe. Nasza firma specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, oferując badania nie jedynie pod konstrukcję budynków, jednakowoż i biorąc pod szczególną uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej oraz rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Do przeprowadzanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, które są narzędziami specjalistycznymi oraz fachowymi.

Stworzona przez nas propozycja obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, bowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, niemniej jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian albo zapadanie się fundamentów. Aby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia dogłębnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań.