badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo właśnie na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, albowiem trafiliście najprzyzwoiciej jak tylko było to możliwe. Stworzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, lecz może zaproponować Wam także wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednak przede wszystkim dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - klientów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują fachowej oraz solidnej opinii dotyczącej gruntu. Do realizowanych przez nas badań wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości sprzęty, jakie są narzędziami specjalistycznymi i doświadczonymi.

Oto przykładowe szczegóły składowe należącej do nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest potrzebne, bowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały nietrafnie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie jedynie nieodwracalne, jednak przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się fundamentów. By temu zapobiec potrzebne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zapraszamy do sprawdzenia dokładnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości czy też pytań.