badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, jakie proponuje szczególne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i oczywiście prywatne, to nie musicie szukać dalej, bowiem trafiliście najprzyzwoiciej jak jedynie było to możliwe. Nasza jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, oferując badania nie tylko pod budowę obiektów, niemniej jednak i biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej oraz rzetelnej opinii traktującej gruntu. Badania które znajdują się w opisującej nas ogromnej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych urządzeń.

Stworzona przez nas oferta obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, ażeby wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest potrzebne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, jednakowoż w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem.