badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalistyczne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, bowiem trafiliście najpoprawniej jak jedynie było to możliwe. Nasza jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, proponując badania nie tylko pod budowę obiektów, lecz i biorąc pod uwagę ich modernizację. Do współpracy zachęcamy wszystkich - klientów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują fachowej oraz rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, które są narzędziami specjalistycznymi i profesjonalnymi.

Oto przykładowe szczegóły składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, aby wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest niezbędne, albowiem charakteryzuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty zostały nietrafnie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, jakkolwiek w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian czy też zapadanie się fundamentów. Żeby temu zapobiec konieczne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.