badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, jakie oferuje szczególne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w słusznym miejscu. Prowadzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, jakkolwiek może zaproponować Wam również wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednak przede wszystkim dla osób, które chcą dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują fachowej oraz solidnej opinii traktującej gruntu. Do realizowanych przez nas badań wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, które są urządzeniami specjalistycznymi i wprawnymi.

Oto przykładowe szczegóły składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest niebezużyteczne, albowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład podłoża zostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów albo zapadanie się podłoży. By temu zapobiec konieczne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.