badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, jakie proponuje specjalne badania gruntu również pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w odpowiednim miejscu. Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, oferując badania nie tylko pod budowę obiektów, lecz i biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej oraz rzetelnej opinii traktującej gruntu. Badania które znajdują się w opisującej nas ogromnej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Oto przykładowe szczegóły składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, by określić pierwotny i wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, albowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, niemniej jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów bądź zapadanie się podłoży. By temu zapobiec konieczne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem.