badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, jakie oferuje specjalistyczne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i oczywiście prywatne, to nie musicie poszukiwać dalej, bowiem trafiliście najpoprawniej jak jedynie było to dopuszczalne. Stworzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, ale może zaoferować Wam także wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, ale przede wszystkim dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej oraz rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Badania jakie znajdują się w naszej ogromnej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych sprzętów.

Oto przykładowe elementy składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, ażeby określić pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, albowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty zostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie jedynie nieodwracalne, jakkolwiek przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian albo zapadanie się podłoży. By temu zapobiec potrzebne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia dogłębnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności albo pytań.