badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, jakie proponuje specjalne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w słusznym miejscu. Prowadzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, lecz może zaproponować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż w głównej mierze dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują kompetentnej i rzetelnej opinii traktującej gruntu. Badania jakie znajdują się w należącej do nas szerokiej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Nasza propozycja obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, bo charakteryzuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, lecz przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów czy też zapadanie się podłoży. By temu zapobiec konieczne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.