badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo oczywiście na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i oczywiście prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, albowiem trafiliście najprzyzwoiciej jak jedynie było to możliwe. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, jakkolwiek może zaoferować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż przede wszystkim dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Do realizowanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, jakie są narzędziami specjalistycznymi i obeznanymi.

Oto przykładowe szczegóły składowe należącej do nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest niebezużyteczne, albowiem charakteryzuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, jednakowoż przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian bądź zapadanie się podłoży. By temu zapobiec konieczne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.