badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo oczywiście na etapie poszukiwania firmy, które proponuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, bowiem trafiliście najpoprawniej jak jedynie było to dopuszczalne. Prowadzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, niemniej jednak może zaproponować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, niemniej jednak przede wszystkim dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii dotyczącej gruntu. Badania jakie znajdują się w należącej do nas ogromnej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych sprzętów.

Oto przykładowe elementy składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest potrzebne, bo definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, niemniej jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów czy też zapadanie się fundamentów. Aby temu zapobiec konieczne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem.