badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli szukacie Państwo firmy, które oferuje szczególne badania gruntu również pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w dobrym miejscu. Stworzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, jednakowoż może zaoferować Wam także wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednak w głównej mierze dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - klientów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii dotyczącej gruntu. Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, jakie są urządzeniami specjalistycznymi oraz profesjonalnymi.

Oto przykładowe elementy składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by określić pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest niebezużyteczne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, jakkolwiek w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów albo zapadanie się fundamentów. By temu zapobiec nieodzowne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.