badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo oczywiście na etapie poszukiwania firmy, jakie proponuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz oczywiście prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, bowiem trafiliście najpoprawniej jak tylko było to możliwe. Stworzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, niemniej jednak może zaoferować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, ale przede wszystkim dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do współpracy zachęcamy wszystkich - klientów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują kompetentnej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Badania jakie znajdują się w naszej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Stworzona przez nas propozycja obejmuje pomiędzy innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest niezbędne, albowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, ale w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów bądź zapadanie się fundamentów. Żeby temu zapobiec nieodzowne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia dogłębnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.