badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli wypatrujecie Państwo firmy, które oferuje szczególne badania gruntu również pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w odpowiednim miejscu. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, niemniej jednak może zaproponować Wam również wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jakkolwiek przede wszystkim dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do współpracy zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej i rzetelnej opinii traktującej gruntu. Do realizowanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, które są urządzeniami specjalistycznymi oraz wprawnymi.

Prowadzona przez nas oferta obejmuje pomiędzy innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest potrzebne, albowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się podłoży. Żeby temu zapobiec nieodzowne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.