badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, jakie oferuje szczególne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w odpowiednim miejscu. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, ale może zaproponować Wam również wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jakkolwiek w głównej mierze dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej oraz solidnej opinii dotyczącej gruntu. Badania jakie znajdują się w naszej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych sprzętów.

Oto przykładowe elementy składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest niebezużyteczne, bowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża zostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, lecz przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów albo zapadanie się fundamentów. Żeby temu zapobiec nieodzowne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dokładnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości czy też pytań.