badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, jakie proponuje szczególne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, bo trafiliście najpoprawniej jak jedynie było to dopuszczalne. Stworzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, niemniej jednak może zaproponować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż w głównej mierze dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do współpracy zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii traktującej gruntu. Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, które są urządzeniami specjalistycznymi oraz kompetentnymi.

Oto przykładowe detale składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, żeby określić pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest potrzebne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, jednakowoż przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian albo zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec konieczne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.