badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli wypatrujecie Państwo firmy, jakie oferuje szczególne badania gruntu również pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, jesteście w dobrym miejscu. Nasza jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, oferując badania nie jedynie pod konstrukcję budynków, lecz i biorąc pod szczególną uwagę ich modernizację. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują fachowej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Badania jakie znajdują się w należącej do nas ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych urządzeń.

Oto przykładowe szczegóły składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, ażeby wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest wymagane, bo formułuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, niemniej jednak przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dogłębnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności bądź pytań.