badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli wypatrujecie Państwo firmy, jakie proponuje szczególne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, jesteście w odpowiednim miejscu. Prowadzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, ale może zaoferować Wam także wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, ale w głównej mierze dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do współpracy zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują fachowej i solidnej opinii dotyczącej gruntu. Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, jakie są narzędziami specjalistycznymi oraz profesjonalnymi.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, ażeby określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie gruntu jest potrzebne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, jednakowoż w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się fundamentów. Aby temu zapobiec nieodzowne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia dokładnej oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości czy też pytań.