badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowlany rządzi się praktycznymi regulacjami - niesłychanie trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, jakich celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy teren stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy lub także potrzebne będą poboczne prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, kwalifikacjami i zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja skierowana jest wobec tego zarówno do konsumentów prywatnych, jak i biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wręcz katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne efekty, jakie wywołują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.