badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to usługa, bez której trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowniczy - badania przeprowadzane są odpowiednio bezustannie, są niebezużyteczne w celu określenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny teren stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy lub także potrzebne będą pomocnicze prace. Jako fachowcy w swojej dziedzinie, którzy działają na rynku geologicznym od niezwykle wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i prawidłowo wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przekazane jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu wnikliwie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne efekty, które wywołują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są trudne, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej ogromnej ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.