badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to usługa, bez której trudno wyobrazić sobie aktualny rynek budowlany - badania przeprowadzane są odpowiednio bezustannie, są wymagane w celu wyznaczenia stanu podłoża i jego możliwości. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy teren stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy lub również konieczne będą pomocnicze prace. Jako specjalistyczna firma oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, której aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami i zdają sobie sprawę z tego możemy zapewnić Państwa, że będą to usługi najlepszej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza propozycja skierowana jest wobec tego zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu wnikliwie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym niedobre dobranie podłoży do rodzaju gruntów na jakim jest ona planowana ma okazję owocować nieodwracalnymi i niestety poważnymi niedociągnięciami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się szansa pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.