badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to profesjonalna usługa, bez której trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowlany - badania prowadzone są odpowiednio nieustannie, są niezbędne w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy rzeczowy teren stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji czy też przebudowy czy także nieodzowne będą dodatkowe prace. Jako specjalistyczna firma proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, której działalność poparta jest doświadczeniem, kwalifikacjami i zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najlepszej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przekazane jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz konsumenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne efekty, które powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się szansa pękania ścian czy też zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W naszej szerokiej ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.